Ahoi veinisõber!

Tere tulemast minu veinimaailma!

Tutvustan end – olen Erki, entusiastlik veinisõber ning kirglik veinidesse investeerija. Alustasin oma teekonda veini maailmas keskendudes alguses eelkõige Bordoo veinidele, kuid aja jooksul avastasin enda jaoks mitmekesise valiku veine erinevatest piirkondadest üle maailma.

Minu kirg veinimaailma vastu on viinud mind õppima Eesti Sommeljeede Erakoolis, kus olen süvitsi uurinud veinide mitmekesisust, degusteerimistehnikaid ning investeerimisvõimalusi selles valdkonnas. Sellest tulenevalt olen omandanud teadmised ja oskused, mida nüüd jagada soovin.

Minu koduleht on loodud selleks, et pakkuda sulle kõige olulisemat infot, kuidas alustada veinidesse investeerimisega. Siin leiad praktilisi nõuandeid, juhiseid ja kogemusi, mis aitavad sul luua oma tee veinimaailmas.

Lisaks pakun võimalust liituda minu veinilistiga, mis avab ukse ühistellimustele. See annab sulle võimaluse osaleda soodsatel ühistellimustel nii igapäevaste veinide kui ka investeerimiseks mõeldud veiniostude jaoks. Meie veinilistiga liitudes saad alati esimesena teada uutest pakkumistest ning saadaval olevatest haruldastest veinidest.

Olen loonud selle kodulehe mitte ainult veinisõpradele, vaid ka neile, kes soovivad veiniinvesteerimise võimalustega lähemalt tutvuda. Astu sisse minu veinimaailma ja avasta koos minuga uusi maitseid, kogemusi ning võimalusi veiniinvesteerimises!